Spalacze dla mężczyzn

Spalacze dla mężczyzn

Spalacze dla mężczyzn

Musimy wiedzieć, że nie tylko kobiety marzą o idealnej figurze,a typ siedzącego mężczyzny przed telewizorem z paczką chipsów coraz częściej odchodzi już w niepamięć. Odkąd pracuję w Muscle Power ku mojemu zaskoczeniu przekonuję się, że nierzadko to właśnie Panowie zwracają większą uwagę na tak zwane ‚docięcie’. Zależy im głównie na odsłonie sześciopaka rodem z okładki Men’s Health, widocznej waskularyzacji( krótkie wytłumaczenie dla Pań- mocno uwidocznione żyły na mięśniach) i wyraźnie wycięta obręcz barków. I wtedy z pomocą przychodzą spalacze tłuszczu. Najczęściej Panowie wybierają tego typu suplementy na koniec redukcji, kiedy najtrudniej jest pozbyć się opornego tłuszczyku (przeważnie na podbrzuszu)

Czym charakteryzuje się spalacz dla Mężczyzny ?

Wiadomo , że kobiety i mężczyźni tyją zazwyczaj w inny sposób. Paniom odkłada się tłuszczyk zazwyczaj na boczkach, pupie i udach, natomiast Panowie często borykają się z otyłością brzuszną. 
Ale czy to oznacza, że powinien istnieć w ogóle podział suplementów typu spalaczy ze względu na płeć ?  Klienci często mylnie myślą, że dany suplement będzie oddziaływał jedynie np. na brzuch. No niestety tak nie jest. Udowodniono, że reduktory tłuszczu oddziałują tak samo zarówno na mężczyzn jak i kobiety.

Jedynym czym mogą różnić się suplementy dla mężczyzn i kobiet to dodatki. Producenci dodają do spalaczy przeznaczonych dla mężczyzn składniki, które nie mają wpływu na odchudzanie, ale są szczególnie potrzebne właśnie panom podczas redukcji. 

  • poziom testosteronu

Podczas długiej redukcji ciągły niedobór kalorii powoduje obniżenie naturalnego poziomu testosteronu (obniżone libido, apatia, złe samopoczucie). Warto zatem zadbać o to, aby nie borykać się z przykrymi następstwami redukcji. Możesz zwrócić uwagę na to czy w składzie są takie pozycje jak:  tribulus terrestris, ekstrakt z kozieradki, korzeń maca, buzdyganek naziemny, niepokalanek mnisi, cynk, magnez, witamina b6. Opłaci się również zakupić osobny booster testosteronu. 

  • cholesterol

W parze z nadwagą u mężczyzn często idzie podwyższony poziom cholesterolu. Połóż nacisk również na swoje zdrowie! Zwracaj uwagę na takie sładniki jak:  ekstakt z Guggula (balsamowiec indyjski) ,ekstrakt z oliwy które w znakomity sposób regulują gospodarkę lipidową 

  • diuretyki

Jeżeli chcesz uwydatnić swój abs do ostatniej kostki, a żyły chcesz mieć widoczne jak u najsłynniejszych kulturystów nie omieszka się bez składników diuretycznych. Szukaj suplementów zawierających: mniszek lekarski, wyciąg ze skrzypu polnego, kora wierzby, pokrzywa, liście pietruszki,mącznica lekarska

  •  hamowanie apetyt 

Mimo, że to Panie słyną z podjadania czekoladek, również często słyszę od klientów, że mają problem z wieczornym podjadaniem- lodówka przed snem się nie domyka. Tu z pomocą przyjdą składniki hamujące łaknienie : chrom, Garcinia Cambogia, pokrzywa, ketony malinowe. 

Na co zwrócić szczególną uwagę ?

  • Pobudzenie

Często mężczyźni biorąc reduktory tłuszczu oczekują również mocnego pobudzenia na dzień jak i przed samym treningiem. Zazwyczaj w spalaczach dodawana jest np. kofeina w dawkach około 200mg. Jeżeli ktoś nie ma problemów z nadciśnieniem tętniczym taka porcja będzie optymalna i świetnie działająca.
Warto jednak zaznaczyć, żeby zwrócić uwagę na zawartość kofeiny w innych suplementach. Jeżeli w Twojej ulubionej przedtreningówce zawartość kofeiny równa się 350g to nie łącz przed wysiłkiem tych dwóch suplementów, bo możesz spowodować całkowicie inny efekt (obniżenie energii, produktywności, mocne palpitacje serca uniemożliwiające normalne funkcjonowanie)
   Mężczyźni z problemami z ciśnieniem powinien unikać odżywek z kofeiną. W tym przypadku można wybrać spalacz Cutting Edge- USA Lab na naturalnych składnikach, który nie zawiera żadnych stymulantów (nie podniesie temperatury ciała, ani ciśnienia krwi).  

  • Nielegalne środki

Udowodniono, że takie związki jak geranium, efedryna, czy johimbina w znaczący sposób przyspieszają utratę wagi. Tylko zastanówmy się dlaczego są one niedozwolone? Mają szereg efektów ubocznych takie jak: uczucie nerwowości, zawroty głowy, drżenie mięśni, bezsenność, podwyższenie stężenia insuliny we krwi, podniesione ciśnienie, zmiany skórne, uczucie niepokoju. Więc czy warto zatem sięgać po nielegalne środki tylko po to aby trochę szybciej pozbyć się tkanki tłuszczowej ? Zawsze polecam zdrowy rozsądek !

 

Jaki wybrać spalacz?

Tak samo jak przy doborze spalaczy dla kobiet polecam system wzrostowy. Jeżeli zdecydowałeś się na przyjmowanie spalaczy przez całą swoją redukcję (np. 3 miesiące) warto zacząć od czegoś lżejszego i stopniowo zwiększać stężenia. Należy również zaznaczyć, że podczas brania reduktorów tłuszczu należy robić 7-dniową przerwę co około 4 tygodnie, po to aby nie podnosić zbytnio poziomu kortyzolu i aby organizm nie przyzwyczaił się za bardzo do składników suplementu ( brak odpowiedniej reakcji na produkt)

Na taką trzymiesięczną walkę z tłuszczem mogłabym polecić kolejno:

                     1.Machine Man Burner-Activlab                         2. Cut 4 Him- 4+Nutrition              3.Black Bombs- Dorian Yates

                                              

Jeżeli chcesz zdecydować się tylko na jeden spalacz tłuszczu  tak zwaną ‚docinkę’ warto zwracać uwagę na najwyższą pułkę jakościową. Dobrą opinią cieszą się :

                    1.Burn Shape- Iron Horse Series                         2. Animal Cuts- Universal                        3. Lipoc 6 Rx- Nutrex

                                            Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.