Zachowaj młodość na dłużej

Zachowaj młodość na dłużej

Zachowaj młodość na dłużej

 Chyba każdy z nas chciałby przez całe życie czuć się witalnie, zachować w pełni sprawność umysłową i wyglądać młodo. Mimo, że starzenie się jest niestety nieuniknione, możemy sobie pomóc aby przebiegało to znacznie łagodniej, bądź żeby niektóre symptomy zmniejszały się.  
Od czego zacząć?

Fundamentalne czynności, które pomogą nam ‘przedłużyć’ młodość

                W pierwszej kolejności powinniśmy skierować swoje działania na zdrowy tryb życia.
Nic bardziej nie doda nam witalności jak ciągła aktywność w swoim ulubionym sporcie, a żadne kuracje kosmetyczne nie pomogą nam zadbać o cerę, gdy nasza dieta będzie źle prowadzona.

Musimy również pamiętać o systematycznej chwili relaksu. Zapytacie dlaczego? Po to, aby zapewnić sobie trochę komfortu zarówno fizycznego i psychicznego. Zatem znajdźmy czas na to co kochamy robić. Weźmy do ręki ulubioną książkę, wyjdźmy na długi spacer czy nawet zagrajmy na PlayStation, byleby w tym czasie nasz mózg odpoczął od myśli o ciągłych obowiązkach.
A jak często zwracacie uwagę na długość i jakość swojego snu? Z doświadczenia wiem, że mało kto z nas codzienne dba o regenerację organizmu przez właściwe wysypianie się, bo zazwyczaj mamy natłok zadań do wykonania, które nie pozwalają nam na wcześniejsze kładzenie się do łóżka. Musimy wysunąć sen na pierwszy plan jeżeli chcemy o siebie rzeczywiście zadbać.

Mimo wszystkich starań całkowicie czasu nie da się oszukać

                 Z wiekiem co raz trudniej nam o pamięć, koncentrację i cierpimy na wieczne zmęczenie.  I nie mówię tu o sobie, ponieważ takich problemów nie miewam odkąd prowadzę zdrowy tryb życia, ale widzę to doskonale na przykładzie swoich rodziców. W szczególności  między innymi wtedy kiedy tata potrafi zapytać kilkukrotnie o tą samą rzecz, a zaraz potem i tak często nie pamięta całej mojej odpowiedzi. Po powtarzających się ciągle podobnych sytuacjach postanowiłam sprezentować mu fenomenalny produkt ‘True Focus’ z jednej z najlepszych marek- NOW.

Skąd w ogóle pomysł na taką suplementację?

                 To ze względu na to , że przez moje zainteresowanie zdrowym trybem życia, sportem oraz suplementacją zaczęłam szukać pracy związanej z moją pasją. Od niedługiego czasu pracuję jako specjalistka do spraw sprzedaży w jednym z największych na Polskę sklepów z suplementami diety, dlatego moje obeznanie w tej tematyce jest coraz większe i nieustannie się rozwijam . Dzięki temu wiem jak doradzić również przy takich problemach. Ku zdziwieniu większości osób, które myślały , że w miejscu mojej pracy można zakupić jedynie białko czy kreatynę, można również nabyć bardzo bogatą gamę suplementów zdrowotnych, preparatów leczniczych, witamin czy nawet zdrową żywność. I zazwyczaj to wszystko można dostać za lepszą cenę niż nawet aptekach. Wracając do tematu..

W jaki sposób działa produkt i czy w ogóle faktycznie zauważalne są efekty?

                 Dzięki głównym składnikom takim jak L-tyrozyna i L-Fenyloalanina wytwarzanie w organizmie neuroprzekaźników (dopaminy i noradrenaliny) jest na właściwym poziomie. I co w związku z tym? Stanowi to odpowiednie pobudzenie i czujność mózgu, wspomaga nam zapamiętywanie oraz wzmaga koncentrację. Potęguje zarówno motywację do działania oraz powoduje naszą witalność.  Ponadto DMAE dodatkowo zmniejsza zapotrzebowanie na sen oraz poprawia nastrój.  Uzupełnienie suplementu w wszystkim nam znany ekstrakt z miłorzębu japońskiego- Ginkgo Biloba, który wzmaga skupienie i poprawę pracy mózgu. Po minimalnym miesięcznym, systematycznym suplementowaniu powinniśmy odczuwać znaczącą różnicę w zapamiętywaniu chociaż tych prostych rzeczy

 (Nie?)wstydliwe problemy

Mimo, że żyjemy w XXI w często tematami tabu są  kwestie związane z problemami typowo damskiej bądź męskiej sfery takie jak np. prostata czy menopauza. W moim przekonaniu nie ma kompletnie czego się krępować, bo jesteśmy ludźmi i takie kwestie są naturalne. Im bardziej będziemy otwarci na różne tematy, nasza świadomość o nich będzie się poszerzać co za tym idzie łatwiej będzie nam zapobiegać , leczyć czy ułagodzić objawy.

Z czym zmierzają się kobiety wieku średnim?

70% kobiet zmaga się z symptomami menopauzy. Zazwyczaj zaczynają się one mniej więcej w okolicach 40-50 lat. Najpopularniejszymi przejawami przekwitania są częste wahania nastroju, uderzenia gorąca, znaczący spadek libido (często powodowany suchością pochwy) , nadmierna potliwość, kruchość kości,  bezsenność,  czy też kłopoty z pamięcią.
Jak możemy zapanować nad zmianami które powodowane są wahaniami hormonalnymi w organizmie ?
Zanim lekarz przepisze nam całą kurację hormonalną możemy spróbować ułagodzić symptomy suplementami powstałymi z naturalnych składników.
Godnym polecenia jest Menosan z cenionej marki produktów naturalnych- Himalaya.
W swoim składzie umieszczone ma mieszanki ziół , minerałów oraz hormony pochodzenia roślinnego  (fitoestrogeny). Delikatnie reguluję gospodarkę hormonalną w organizmie kobiety , wprowadzając przy tym równowagę psychiczną , zahamowanie nadmiernej potliwości. Składniki działające na układ nerwowy działają kojąco i problemy z bezsennością mijają. Dodatkowo pomaga przy bólach stawów oraz usprawnia działanie układu moczowego.

Pamiętajmy! Pozytywne myślenie, zdrowy tryb życia oraz odpowiednia suplementacja pozwoli zachować naszą młodość na dłużej.

Pozdrawiam, Magda!Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d bloggers like this: